icon-display-ad_1400

Social networks

Reklamou na sociálních sítí dokážete oslovit široké publikum uživatelů, kteří se mohou stát vašimi zákazníky. Hlavní výhodou této reklamy je možnost velmi přesného zacílení předem definovaného segmentu publika. Díky tomu dokážete velmi efektivně investovat vaše peníze a maximalizovat návratnost.

Proč spolupracovat s námi?

  1. Zkušenosti a odbornost – S téměř 10 lety praxe v oblasti výkonnostní reklamy na sociálních sítích máme znalosti a zkušenosti, které posunou vaše kampaně na novou úroveň.
  2. Individualizovaný přístup – Na začátku každé spolupráce se vždy snažíme navnímat produkt nebo službu a teprve poté společně vytvoříme strategii, která bude odpovídat jasně stanoveným cílům.
  3. Transparentnost  – Neschováváme se za čísla, kterým nikdo nerozumí. Naopak pravidelně o výsledcích informujeme a monitorujeme formou online dashboradu.
  4. Důraz na výsledky – Neděláme kampaně, které se jsou jen líbivé, ale především funkční a tedy v konečném důsledku mají vysokou návratnost.

Why work with us?

 • We use advanced marketing strategies and tools
 • Proactive approach and innovative solutions
 • We coordinate campaigns with planned marketing ones
  activities and other channels of online communication
 • We automate as much as possible
icon1

Platforms we take care of for you

   

icon1

Our certificates

     

icon1

TIP

Do you already have campaigns active?

We first conduct a complete campaign audit, check their settings, optimization and use of potential. The result will be clear sub-steps that will lead to improved performance.

What will our work bring you?

Higher sales

Higher sales, but not at any cost. We monitor in detail and regularly so that the costs of increasing sales do not exceed your profits. We also take care of detailed reports so that you always know how the campaign is earning.

Repeat purchases

You need to approach the customer who comes back to you differently - so that you don't pay too much for his visits. That's why we work with special campaigns for returning customers.

New contacts

We are always looking for ways to bring you new customers. But the price for them must not be higher than your earnings. In cooperation with you, we analyze your data and determine the price of a new customer.
- References -

Clients trust us

- Write us -

Do you want us to help you too?