icon-display-ad_1400

Sociální sítě

Reklamou na sociálních sítí dokážete oslovit široké publikum uživatelů, kteří se mohou stát vašimi zákazníky. Hlavní výhodou této reklamy je možnost velmi přesného zacílení předem definovaného segmentu publika. Díky tomu dokážete velmi efektivně investovat vaše peníze a maximalizovat návratnost.

Proč spolupracovat s námi?

  1. Zkušenosti a odbornost – S téměř 10 lety praxe v oblasti výkonnostní reklamy na sociálních sítích máme znalosti a zkušenosti, které posunou vaše kampaně na novou úroveň.
  2. Individualizovaný přístup – Na začátku každé spolupráce se vždy snažíme navnímat produkt nebo službu a teprve poté společně vytvoříme strategii, která bude odpovídat jasně stanoveným cílům.
  3. Transparentnost  – Neschováváme se za čísla, kterým nikdo nerozumí. Naopak pravidelně o výsledcích informujeme a monitorujeme formou online dashboradu.
  4. Důraz na výsledky – Neděláme kampaně, které se jsou jen líbivé, ale především funkční a tedy v konečném důsledku mají vysokou návratnost.

Proč pracovat s námi?

 • Využíváme pokročilé marketingové strategie a nástroje
 • Proaktivní přístup a inovační řešení
 • Koordinujeme kampaně s plánovanými marketingovými
  aktivitami a dalšími kanály on-line komunikace
 • V maximální možné míře automatizujeme
icon1

Platformy, o které se vám postaráme

   

icon1

Naše certifikáty

     

icon1

TIP

Máte už kampaně aktivní?

Provedeme nejprve kompletní audit kampaní, zkontrolujeme jejich nastavení, optimalizaci a využití potenciálu. Výsledkem budou jasné dílčí kroky, které povedou ke zlepšení výkonu.

Co vám naše práce přinese?

Vyšší tržby

Vyšší tržby, ale ne za každou cenu. Detailně a pravidelně hlídáme, aby náklady na zvýšení tržeb nepřesáhly vaše zisky. Dbáme také na detailní reporty, abyste vždy věděli, jak kampaň vydělává.

Opakované nákupy

K zákazníkovi, který se k vám vrací je potřeba přistupovat jinak - abyste za jeho návštěvy neplatili zbytečně moc. Proto pracujeme se speciálními kampaněmi pro vracející se zákazníky.

Nové kontakty

Snažíme se neustále hledat cesty, jak vám přivést nové zákazníky. Ale cena za ně nesmí být vyšší než váš výdělek. Ve spolupráci s vámi analyzujeme vaše data a stanovíme cenu nového zákazníka.
- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

Chcete, abychom pomohli i vám?