E-mailing, Případové studie

Naši klienti získali 11 ocenění Shop roku

Naši klienti získali 11 ocenění Shop roku

Před pár týdny proběhlo vyhlášení ocenění ShopRoku. Gratulace a respekt si zaslouží určitě všichni ocenění, ale já chci psát především o 11 z nich. S tolika z nich totiž pracujeme my.

Jde o mojí malou osobní poznámku, takže velmi vyjímečně je dnešní příspěvek i trochu emotivnější, než je u nás na blogu zvykem

Trenýrkárna.cz byla prvním projektem, na které jsem začal a musím říct, že Ruslan Skopal (CEO) je velmi náročný klient. Bez toho by se ovšem nikdy nic nikam neposunulo. Takže jen tak dál, dělá mi to dobře a fakt mě to motivuje.

Freshlabels je značka, kterou spoustu let má ráda moje dcera. Ona i její brácha mě postupně vedou k tomu, abych byl slušnější, ohleduplnější. Když jsem s nimi začal spolupracovat udělalo mi to ohromnou radost. V jejich DNA cítím podobné přesvědčení jako u mých dětí. Po pár měsících jsme se posunuli dál a to velké nás teprve čeká.

SEVT mají všichni v hlavě jako tiskárnu formulářů. Ale to tak vůbec není. Jejich zásah je obrovský – jak v maloobchodu tak i ve velkoobchodě. Soustředí se především na školní, výtvarné a kancelářské potřeby, hračky nebo učebnice. Kromě toho ovšem mají silnou nabídku drogerie. Jasně, že pořád tisknou a prodávají tiskopisy. Mailing pro ně je perfektní šance, jak si hrát se statisíci zákazníků napříč různými obory.

Pro ostatní oceněné pracují mí kolegové. kteří jsou určitě stejně pyšní, jako já, že mají šanci pracovat s těmi nejlepšími.

A teď tedy, oceněni byli:

🏆Agátin svět – dětské zboží
🏆Alensa – oční optika
🏆Eliquidshop.cz – e-kouření a tabák
🏆Freshlabels – cena udržitelného e-shopu
🏆GRIZLY – jídlo a nápoje
🏆Mkluzkoviny.cz – Bydlení a design
🏆MojeParty.cz s.r.o. – masky a kostýmy
🏆PapírnictvíPavlík.cz – kancelářské potřeby
🏆Profi-dj.cz – hudební nástroje
🏆SEVT – kancelářské potřeby
🏆Trenýrkárna.cz – móda a doplňky, oblečení

Související příspěvky