Analytika

Mít přehled o nákladech, výnosech jednotlivých marketingových kanálů či neočekávaných změnách ve výkonnosti je pro podnikání nutnost.

Připravíme vám perfektní reporting všech marketingových investic a obchodních výsledků a jejich porovnání vůči plánům.

Vždy dostupné aktuální grafy a tabulky vám ušetří mnoho hodin práce a už navždy získáte okamžitý přehled o výkonech vaší firmy.

Jak spolupráce s námi probíhá?

Přehled o vlastním podnikání. To je naprosto zásadní věc. Přehled musíte mít neustále, protože jen tehdy se budete mít možnost rozhodovat správně.

V tom vám pomůžeme. Vaše data získáme ze všech zdrojů, zpracujeme je a formu přehledných tabulek a grafů je budeme prezentovat. Online. Živě v kterýkoliv okamžik.

Od vás budeme samozřejmě potřebovat spolupráci, ale nebojte se – nekoušeme.

Proč pracovat s námi?

  • Využíváme pokročilé marketingové strategie a nástroje
  • Proaktivní přístup a inovační řešení
  • Koordinujeme kampaně s plánovanými marketingovými
    aktivitami a dalšími kanály on-line komunikace
  • V maximální možné míře automatizujeme
icon-emailing

Dashboard pro Ecomail

Dashboard kampaní a automatizací pro Ecomail
Mít přehled o výkonu marketingových kampaní je nutnost. Bez toho nemá nikdo šanci správně řídit a plánovat své kampaně. Ani v e-mailingu. Stoupající poptávka po reportovacích nástrojích nás přiměla pro všechny klienty využívající Ecomail jako platformu připravit dashboard třeba i pro váš e-mailing.

icon1

Dashboard - e-shop

Jak může vypadat automatizovaný report?
Podívejte se, jak může vypadat jednoduchý report za použití platformy Looker, který data načítá automaticky a je vám k dispozici 24/7.

icon1

Analytické nástroje

Jaké nástroje používáme?
Hlavní platformy, které při práci s daty používáme.

 

    

Co vám naše práce přinese?

Vyšší tržby

Vyšší tržby, ale ne za každou cenu. Detailně a pravidelně hlídáme, aby náklady na zvýšení tržeb nepřesáhly vaše zisky. Dbáme také na detailní reporty, abyste vždy věděli, jak kampaň vydělává.

Opakované nákupy

K zákazníkovi, který se k vám vrací je potřeba přistupovat jinak - abyste za jeho návštěvy neplatili zbytečně moc. Proto pracujeme se speciálními kampaněmi pro vracející se zákazníky.

Nové kontakty

Snažíme se neustále hledat cesty, jak vám přivést nové zákazníky. Ale cena za ně nesmí být vyšší než váš výdělek. Ve spolupráci s vámi analyzujeme vaše data a stanovíme cenu nového zákazníka.
- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

S čím vám můžeme pomoci?