Gamifikace

Gamifikace je relativně nová technika marketingu, která působí na lidskou hravost. Výsledky u našich klientů mluví jasně v její prospěch.
Vyzkoušejte aplikace kolotoč štěstí, stírací karty nebo pexeso a oslovte nové zákazníky. Budete překvapení, kolik nových obchodů hravě získáte.
Spustit KLOBOUKY » Spustit Adventní kalendář » Spustit KOLO ŠTĚSTÍ »

Proč pracovat s námi?

  • Využíváme pokročilé marketingové strategie a nástroje
  • Proaktivní přístup a inovační řešení
  • Koordinujeme kampaně s plánovanými marketingovými
    aktivitami a dalšími kanály on-line komunikace
  • V maximální možné míře automatizujeme
icon1

TIP

Není pro vás e-mailing ničím novým?
Provedeme nejprve kompletní audit kampaní, zkontrolujeme jejich nastavení, optimalizaci a využití potenciálu. Výsledkem budou jasné dílčí kroky, které povedou ke zlepšení výkonu.

Co vám naše práce přinese?

Vyšší tržby

Vyšší tržby, ale ne za každou cenu. Detailně a pravidelně hlídáme, aby náklady na zvýšení tržeb nepřesáhly vaše zisky. Dbáme také na detailní reporty, abyste vždy věděli, jak kampaň vydělává.

Opakované nákupy

K zákazníkovi, který se k vám vrací je potřeba přistupovat jinak - abyste za jeho návštěvy neplatili zbytečně moc. Proto pracujeme se speciálními kampaněmi pro vracející se zákazníky.

Nové kontakty

Snažíme se neustále hledat cesty, jak vám přivést nové zákazníky. Ale cena za ně nesmí být vyšší než váš výdělek. Ve spolupráci s vámi analyzujeme vaše data a stanovíme cenu nového zákazníka.
- Portfolio -

Ukázky prací

- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

S čím vám můžeme pomoci?