icon-eshop_1400

E-shopy
na Shoptetu

Shoptet je absolutně nejrozšířenější platforma pro provoz e-shopů. Fungují na ní malé domácí e-shopy, ale i stamilionové projekty.
My sami jsme na Shoptetu spustili řešení pro oba typy řešení a věříme, že i vám umíme pomoci.
icon1

Balíček
Start

Chcete spustit svůj první e-shop

Půjde o vaše první krůčky v online prodeji a nevíte jak na to? Chcete prodej spustit během pár dní a postupně zjistit, jak vše funguje a kam budete váš e-shop směřovat? Vše rychle a spolehlivě nastavíme za pár dní.

Cena: od 10 000 Kč

icon1

Balíček Business

Už prodáváte, ale chcete být silnější online

Máte malou prodejnu nebo výrobnu a chcete spustit e-shop? Začínáte, ale očekáváte, že objednávek bude hned víc jak 5 denně, ať už k osobnímu odběru nebo zaslání na adresu? Do dvou týdnů bude vše připraveno.

Cena: od 25 000 Kč

icon1

Balíček
Profi

Chcete to rozjet ve větším a profesionálně

Máte produkty, kde jste si jisti, že se budou prodávat a objednávek bude od počátku více?  Pak je ideální procesy v e-shopu nastavit co nejvíce automaticky. Připravíme vám všechno tak, aby e-shop běžel jako hodinky.  

Cena: od 40 000 Kč

icon1

Převod
e-shopu

Hledáme nové a lepší řešení

Chcete se svým e-shopem přejít na Shoptet? Připravíme celý přechod tak, aby zákazník cítil změnu k lepšímu a vyhledávače ani neškytli, že ke změně došlo. To vše ve velmi krátkém termínu včetně testování.

Cena individuální

Co vám naše práce přinese?

Vyšší tržby

Vyšší tržby, ale ne za každou cenu. Detailně a pravidelně hlídáme, aby náklady na zvýšení tržeb nepřesáhly vaše zisky. Dbáme také na detailní reporty, abyste vždy věděli, jak kampaň vydělává.

Opakované nákupy

K zákazníkovi, který se k vám vrací je potřeba přistupovat jinak - abyste za jeho návštěvy neplatili zbytečně moc. Proto pracujeme se speciálními kampaněmi pro vracející se zákazníky.

Nové kontakty

Snažíme se neustále hledat cesty, jak vám přivést nové zákazníky. Ale cena za ně nesmí být vyšší než váš výdělek. Ve spolupráci s vámi analyzujeme vaše data a stanovíme cenu nového zákazníka.
- Portfolio -

Ukázky prací

- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

S čím vám můžeme pomoci?