icon-emailing

E-mail marketing

E-mailový marketing je jedním z nejefektivnějších a nejprofitabilnějších kanálů on-line komunikace, pokud víte, jak s ním pracovat.

V dnešní době digitálního věku, kdy internet ovládá naši komunikaci a interakci s okolním světem, hraje e-mail marketing klíčovou roli ve strategiích úspěchu mnoha firem a e-shopů.

Jedná se o jednu z nejefektivnějších a nejosobnějších forem digitálního marketingu a správně navržené e-maily mají sílu oslovit, informovat a přesvědčit publikum k nákupu, získání služby nebo k jiným požadovaným akcím.

E-mail marketing je však mnohem komplexnější a sofistikovanější než jen zasílání hromadných e-mailů. Je to umění vytváření obsahu, který je nejen relevantní, ale také relevantní pro konkrétní skupiny lidí. To znamená, že měříme pulz vašich zákazníků, identifikujeme jejich potřeby a zájmy a potom vytváříme obsah a nabídky, které budou mít pro ně skutečnou hodnotu.

Jedním z klíčových nástrojů pro efektivní e-mail marketing je RFM analýza, která umožňuje klasifikovat zákazníky podle tří klíčových faktorů.

Dalším důležitým aspektem e-mail marketingu je Customer Lifetime Value (CLV). Výpočet CLV umožňuje stanovit, kolik můžete očekávat, že daný zákazník bude generovat příjmů v průběhu jeho vztahu s vaší značkou. S ohledem na CLV můžete lépe alokovat své marketingové zdroje a investovat do těch zákazníků, kteří mají potenciál přinést vám dlouhodobý zisk.

Abychom plně využili potenciál e-mail marketingu, klíčové je spolupracovat s profesionály, kteří mají hluboké porozumění jeho jemnostem a umí efektivně využívat jeho potenciál.

Máme bohaté zkušenosti s e-mail marketingem a rozumíme těmto složitým konceptům. Jsme zde, abychom vám pomohli vybudovat účinnou e-mailovou strategii, která bude přesně přizpůsobena vašim cílům a potřebám, a která vám pomůže maximálně využít potenciál e-mail marketingu. S námi můžete být jisti, že vaše e-mailové kampaně budou úspěšné a že dosáhnete vynikajících výsledků ve svém digitálním marketingu.

mail-ikona-boxik

E-mailový marketing

Buďte se svými zákazníky ve spojení

Jeden z nejefektivnějších a nejprofitabilnějších kanálů on-line komunikace, pokud víte, jak s ním pracovat.

mail-ikona-boxik

Gamifikace

Získejte data hravou formou

Gamifikace je relativně nová technika marketingu, která působí na lidskou hravost. Vyzkoušejte aplikace kolotoč štěstí, stírací karty nebo pexeso a oslovte nové zákazníky.

mail-ikona-boxik

Analytika

Data pod kontrolou

Připravíme vám perfektní reporting všech marketingových investic a obchodních výsledků a jejich porovnání vůči plánům.

Proč pracovat s námi?

  • Využíváme pokročilé marketingové strategie a nástroje
  • Proaktivní přístup a inovační řešení
  • Koordinujeme kampaně s plánovanými marketingovými
    aktivitami a dalšími kanály on-line komunikace
  • V maximální možné míře automatizujeme

Co vám naše práce přinese?

Vyšší tržby

Vyšší tržby, ale ne za každou cenu. Detailně a pravidelně hlídáme, aby náklady na zvýšení tržeb nepřesáhly vaše zisky. Dbáme také na detailní reporty, abyste vždy věděli, jak kampaň vydělává.

Opakované nákupy

K zákazníkovi, který se k vám vrací je potřeba přistupovat jinak - abyste za jeho návštěvy neplatili zbytečně moc. Proto pracujeme se speciálními kampaněmi pro vracející se zákazníky.

Nové kontakty

Snažíme se neustále hledat cesty, jak vám přivést nové zákazníky. Ale cena za ně nesmí být vyšší než váš výdělek. Ve spolupráci s vámi analyzujeme vaše data a stanovíme cenu nového zákazníka.
- Portfolio -

Ukázky prací

- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

S čím vám můžeme pomoci?