Aktuality, Newsletter

Novinky v naší nabídce

Novinky v naší nabídce

V uplynulých měsících jsme zaznamenali velkou poptávku po převodech e-shopů z vlastních drahých řešení na krabicové. Mimo to samozřejmě mnoho společností stále teprve online obchodování začíná poznávat. Proto jsme rozšířili naše služby o stavbu a rozvoj e-shopů a to především na platformě Shoptet.

Dlouhodobě s e-shopy spolupracujeme, známe je zblízka, a proto rádi využijeme těchto znalostí pro naše klienty. Už dnes mezi nimi je 11 držtelů letošních cen Shop Roku (všem gratulujeme!) a doufáme, že v dalším roce přibudou další.

Služby pro Shoptet jsme rozdělili do balíčků, které si můžete prostudovat zde.

Druhá novinka souvisí s vývojem webů. Na zakázku jsme připraveni rychle vyvinout personální weby pro vaše firmy. Dobrých kolegů je vždy málo a najít toho správného dá spoustu práce. Jak představit svou firmu nebo nezapomenout představit firemní kulturu je hrozně důležité a první dojem je opravdu jen jeden. Proto správně připravený kariérní web ulehčí práci při náboru a ušetří spoustu času a peněz.

Využijte naše know-how, které jsme si testovali na našem vlastním kariera.promogen.cz nebo se podívejte, jak může kariérní web vypadat v podání úspěšného e-shopu – trenyrkarnatym.cz.

Související příspěvky