icon-ppc

Výkonnostní reklama

Jedna z nejefektivnějších forem reklamy vůbec. V podstatě bez ní nelze existovat. Musíte ji ale správně nastavit.

Velmi přesně zacílíte na zákazníka, stejně přesně změříte její výkon. S tím vám umíme pomoci my.

Zviditelníme vás a zvýšíme vaše příjmy, samozřejmě s důrazem na okamžitou návratnost investic.

Jak spolupráce s námi probíhá?

  1. Důkladná analýzaVždy začínáme důkladnou analýzou vašeho trhu, konkurence, cílového publika a historických dat, abychom získali hluboký vhled do vašeho obchodního prostředí. To nám pomůže připravit tzv. bitevní pole.
  2. Definice cílůSpolečně s vámi stanovíme konkrétní a měřitelné cíle, kterých chcete dosáhnout, ať už jde o zvýšení konverzí, snížení nákladů na akvizici zákazníků nebo zlepšení ROI.
  1. Strategie – Na základě naší analýzy a stanovených cílů připravíme personalizovanou strategii, která zahrnuje volbu správných kanálů (Google Ads, Seznam, Microsoft Ads, Facebook, Instagram, Tik Tok atd.), klíčových slov, cílových segmentů. Pro každý kanál pak uzpůsobíme kreativní obsah, abychom maximálně využili jejich potenciál.
  2. Optimalizace a rozvojVýše uvedenými body to nekončí, naopak začíná. Na pravidelné bázi jednotlivé kanály a kampaně vyhodnocujeme. Na základě získaných dat pak dokážeme reagovat na výsledky a vhodně upravit strategii (rozpočet, cílení, kreativu), abychom kontinuálně dokázali zvyšovat efektivitu a výkon.

Proč pracovat s námi?

 • Využíváme pokročilé marketingové strategie a nástroje
 • Proaktivní přístup a inovační řešení
 • Koordinujeme kampaně s plánovanými marketingovými
  aktivitami a dalšími kanály on-line komunikace
 • V maximální možné míře automatizujeme
icon1

Platformy, kde inzerujeme

      

   

icon1

Naše certifikáty

     

icon1

TIP

Máte už kampaně aktivní?

Provedeme nejprve kompletní audit kampaní, zkontrolujeme jejich nastavení, optimalizaci a využití potenciálu. Výsledkem budou jasné dílčí kroky, které povedou ke zlepšení výkonu.

Co vám naše práce přinese?

Vyšší tržby

Vyšší tržby, ale ne za každou cenu. Detailně a pravidelně hlídáme, aby náklady na zvýšení tržeb nepřesáhly vaše zisky. Dbáme také na detailní reporty, abyste vždy věděli, jak kampaň vydělává.

Opakované nákupy

K zákazníkovi, který se k vám vrací je potřeba přistupovat jinak - abyste za jeho návštěvy neplatili zbytečně moc. Proto pracujeme se speciálními kampaněmi pro vracející se zákazníky.

Nové kontakty

Snažíme se neustále hledat cesty, jak vám přivést nové zákazníky. Ale cena za ně nesmí být vyšší než váš výdělek. Ve spolupráci s vámi analyzujeme vaše data a stanovíme cenu nového zákazníka.
- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

Chcete, abychom pomohli i vám?