icon-web

Balíček Business
na Shoptetu

Máte třeba malou prodejnu nebo výrobnu a chcete spustit e-shop? Začínáte, ale očekáváte, že objednávek bude hned víc jak 5 denně, ať už k osobnímu odběru nebo zaslání na adresu?

To vše dokážeme připravit během pár dní tak, abyste mohli začít.

Jak spolupráce s námi probíhá?

Součástí balíčku je: 

Instalace
Spustíme první instalalci e-shopu a případně zaregistrujeme doménu a připravíme mailové schránky. Poradíme s jejich instalací do vašich počítačů nebo mobilních telefonů. 

Nastavení kategorií zboží 
Připravíme strom kategorií, aby dával logiku pro zákazníky i pro další rozvoj e-shopu. Počítejte s tím, že pro začátek je méně více, měli byste si vystačit s třiceti kategoriemi. Více bude znamenat práci a čas navíc. 

Přidání produktů 
Přidáme základní sadu produktů tak, abyste měli předlohu jak na to. Prvních deset máte v ceně, další si můžete přidávat sami (doporučujeme) nebo si můžete objednat přidání produktu u nás. Poradíme vám, jak celou věc udělat automaticky, když budete chtít přidat třeba zásoby na prodejně nebo vašem skladu. Připravíme vám i šablonu na import produktů. Budete-li chtít, abychom celý import udělali za vás, určitě se domluvíme, jen je třeba počítat s prací navíc. 

Nastavení doprav a plateb 
Poradíme vám při výběru bankovního účtu i online platební brány. Nastavíme platby tak, jak bude potřeba – včetně párování s bankou a online platební bránou.
Stejně tak společně vybereme vhodného dopravce pro vaše zboží. Na nás pak bude nastavit systém tak, abyste od prvního okamžiku mohli objednávky odesílat a sledovat jejich cestu nebo připravit k osobnímu výdeji. Připravíme export faktur a dobropisů do vašeho účetnictví. 

Zaškolení v užívání a konzultace pro další rozvoj 
Při přípravě celého e-shopu vás budeme průběžně informovat o průběhu a budeme společně konzultovat nastavení. Až bude e-shop připraven, během tří hodin vás zaškolíme v užívání administrace i pokladny. V tomto případě vám pomůžeme s online nastavením poklady a případně i platebního terminálů. Určitě můžete počítat i s konzultacemi při začátku používání. 

Cena: 25 000 Kč bez DPH

icon1

Nabídka balíčků

Nejste si jisti?

Pokud přesně nevíte, jaký balíček služeb pro spuštění e-shopu vybrat, podívejte se i na další balíčky pro srovnání.

Rádi vám poradíme také e-mailem nebo telefonicky.

icon1

Naše certifikáty

Co vám naše práce přinese?

Vyšší tržby

Vyšší tržby, ale ne za každou cenu. Detailně a pravidelně hlídáme, aby náklady na zvýšení tržeb nepřesáhly vaše zisky. Dbáme také na detailní reporty, abyste vždy věděli, jak kampaň vydělává.

Opakované nákupy

K zákazníkovi, který se k vám vrací je potřeba přistupovat jinak - abyste za jeho návštěvy neplatili zbytečně moc. Proto pracujeme se speciálními kampaněmi pro vracející se zákazníky.

Nové kontakty

Snažíme se neustále hledat cesty, jak vám přivést nové zákazníky. Ale cena za ně nesmí být vyšší než váš výdělek. Ve spolupráci s vámi analyzujeme vaše data a stanovíme cenu nového zákazníka.
- Portfolio -

Ukázky prací

- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

S čím vám můžeme pomoci?

[contact-form-7 id=“1938″]