icon-web

Tvorba e-shopů a webů

Pracujeme pro desítky provozovatelů e-shopů a úspěšně jim radíme, jak být lepší. Díky tomu umíme nový e-shop postavit na klíč opravdu efektivně a rychle, abyste začali vydělávat co nejdříve.

Zrovna tak umíme navrhnout jednoduchou prezentaci nebo připravit web s interaktivními prvky, jako je rezervační systém nebo online kalkulačka.

Poté vás zaškolíme v užívání, nebo web budeme dál spravovat pro vás.

icon-web_84

Shoptet balíčky

Výhodná nabídka

Shoptet je nejrozšířenější platforma pro provoz e-shopů. Fungují na ní malé e-shopy, ale i stamilionové projekty.
Spustili jsme e-shopy pro oba typy provozovatelů. Rádi pomůžeme i vám.

icon-web_84

Ostatní e-shopy

Prodávejte on-line

Umíme nový e-shop postavit na klíč opravdu efektivně a rychle, abyste začali vydělávat co nejdříve. Zrovna tak vám můžeme vyladit váš stávající e-shop k maximálnímu výkonu.

icon-web_84

Vývoj a správa webů

Prezentujte se on-line

Umíme navrhnout jednoduchou prezentaci nebo připravit web s interaktivními prvky, jako je rezervační systém nebo online kalkulačka. Součástí je i zaškolení v administraci.

Co vám naše práce přinese?

Vyšší tržby

Vyšší tržby, ale ne za každou cenu. Detailně a pravidelně hlídáme, aby náklady na zvýšení tržeb nepřesáhly vaše zisky. Dbáme také na detailní reporty, abyste vždy věděli, jak kampaň vydělává.

Opakované nákupy

K zákazníkovi, který se k vám vrací je potřeba přistupovat jinak - abyste za jeho návštěvy neplatili zbytečně moc. Proto pracujeme se speciálními kampaněmi pro vracející se zákazníky.

Nové kontakty

Snažíme se neustále hledat cesty, jak vám přivést nové zákazníky. Ale cena za ně nesmí být vyšší než váš výdělek. Ve spolupráci s vámi analyzujeme vaše data a stanovíme cenu nového zákazníka.
- Portfolio -

Ukázky prací

- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

S čím vám můžeme pomoci?