- International E-commerce Summit 2023 -

Soutěž o vstupenky

Jedinečná příležitost vyhrát vstupenky v hodnotě 12 990 Kč na opravdu exkluzivní konferenci E15 International E-commerce summit.
Největší česká akce věnovaná e-commerce se uskuteční během tří dnů na v nádherném prostředí pražského Martinického paláce.
- Co umíme nejlépe -

Služby Promogenu

Rádi vám pomůžeme nejen s tvorbou interaktivních prvků pro sběr kontaktů jako je třeba toto pexeso. Umíme vyladit vaše mailingy k dokonalosti nebo zapracovat na vašich výkonnostních kampaních tak, aby vám vydělávaly víc než dosud.
mail-ikona-boxik

E-mailový marketing

Buďte se svými zákazníky ve spojení

Jeden z nejefektivnějších a nejprofitabilnějších kanálů on-line komunikace, pokud víte, jak s ním pracovat. Připravíme vám strategii rozvoje a postupně ji s vámi budeme realizovat.

icon-ppc

Výkonnostní marketing

Buďte vidět a vydělávejte

Jedna z nejefektivnějších forem reklamy vůbec. V podstatě bez ní nelze existovat. Musíte ji ale správně nastavit. V tom vám moc rádi pomůžeme.

icon-gamifikace

Gamifikace

Získejte data hravou formou

Gamifikace je relativně nová technika marketingu, která působí na lidskou hravost. Vyzkoušejte aplikace kolotoč štěstí, stírací karty nebo pexeso a oslovte nové zákazníky.

icon-web

Vývoj a správa e-shopů

Prodávejte on-line

Umíme nový e-shop postavit na klíč opravdu efektivně a rychle, abyste začali vydělávat co nejdříve. Zrovna tak vám můžeme vyladit váš stávající e-shop k maximálnímu výkonu.

- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

Bavilo vás pexeso?

Pokud ano, napište nám. Rádi pro vás připravíme podobný nástroj, abyste mohli pobavit vaše potenciální zákazníky.
[contact-form-7 id=“1938″]