icon-web

Balíček Start
na Shoptetu

Půjde o vaše první krůčky v online prodeji a nevíte jak na to? Chcete prodej spustit během pár dní a postupně zjistit, jak vše funguje a kam budete váš e-shop směřovat?

Jak spolupráce s námi probíhá?

Nastavíme společně s vámi vše tak, abyste do pár dnů byli online a připraveni na první objednávky. 

Součástí balíčku je: 

Instalace
Spustíme první instalalci e-shopu a případně zaregistrujeme doménu a připravíme mailové schránky. Poradíme s jejich instalací do vašich počítačů nebo mobilních telefonů. 

Nastavení kategorií zboží
Připravíme strom kategorií, aby dával logiku pro zákazníky i pro další rozvoj e-shopu. Počítejte s tím, že pro začátek je méně více, měli byste si vystačit s deseti kategoriemi. Více bude znamenat práci a čas navíc. 

Přidání produktů
Přidáme základní sadu produktů tak, abyste měli předlohu jak na to. Prvních deset máte v ceně, další si můžete přidávat sami (doporučujeme) nebo si můžete objednat přidání produktu u nás. 

Nastavení doprav a plateb
Poradíme vám při výběru bankovního účtu i online platební brány. Nastavíme platby tak, jak bude potřeba – včetně párování s bankou a online platební bránou.
Stejně tak společně vybereme vhodného dopravce pro vaše zboží. Na nás pak bude nastavit systém tak, abyste od prvního okamžiku mohli objednávky odesílat a sledovat jejich cestu. 

Zaškolení v užívání a konzultace pro další rozvoj
Při přípravě celého e-shopu vás budeme průběžně informovat o průběhu a budeme společně konzultovat nastavení. Až bude e-shop připraven, během dvou hodin vás zaškolíme v užívání. 

Cena: 10 000 Kč bez DPH

Nabídka balíčků

Nejste si jisti?

Pokud přesně nevíte, jaký balíček služeb pro spuštění e-shopu vybrat, podívejte se i na další balíčky pro srovnání.

Rádi vám poradíme také e-mailem nebo telefonicky.

icon1

Naše certifikáty

Co vám naše práce přinese?

Vyšší tržby

Vyšší tržby, ale ne za každou cenu. Detailně a pravidelně hlídáme, aby náklady na zvýšení tržeb nepřesáhly vaše zisky. Dbáme také na detailní reporty, abyste vždy věděli, jak kampaň vydělává.

Opakované nákupy

K zákazníkovi, který se k vám vrací je potřeba přistupovat jinak - abyste za jeho návštěvy neplatili zbytečně moc. Proto pracujeme se speciálními kampaněmi pro vracející se zákazníky.

Nové kontakty

Snažíme se neustále hledat cesty, jak vám přivést nové zákazníky. Ale cena za ně nesmí být vyšší než váš výdělek. Ve spolupráci s vámi analyzujeme vaše data a stanovíme cenu nového zákazníka.
- Portfolio -

Ukázky prací

- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

S čím vám můžeme pomoci?

[contact-form-7 id=“1938″]