icon-web

Balíček Profi
na Shoptetu

Už víte, co a jak? Máte produkty, kde jste si jisti, že se bude prodávat hned? Objednávek čekáte více jak jednotky denně? Pak je ideální hned na začátku většinu procesů v e-shopu nastavit co nejvíce automaticky. Nastavíme vám všechno tak, aby e-shop běžel jako švýcarské hodinky.

Jak spolupráce s námi probíhá?

Součástí balíčku je: 

Instalace 
Spustíme první instalalci e-shopu a případně zaregistrujeme doménu a připravíme mailové schránky. Poradíme s jejich instalací do vašich počítačů nebo mobilních telefonů. 

Nastavení kategorií zboží 
Připravíme strom kategorií, aby dával logiku pro zákazníky i pro další rozvoj e-shopu. Počítejte s tím, že pro začátek je méně více, měli byste si vystačit s třiceti kategoriemi. Více bude znamenat práci a čas navíc. 

Přidání produktů 
Přidáme základní sadu produktů tak, abyste měli předlohu jak na to. Prvních deset máte v ceně, další si můžete přidávat sami (doporučujeme) nebo si můžete objednat přidání produktu u nás. Poradíme vám, jak celou věc udělat automaticky, když budete chtít přidat třeba zásoby na prodejně nebo vašem skladu. Připravíme vám i šablonu na import produktů. Budete-li chtít, abychom celý import udělali za vás, určitě se domluvíme, jen je třeba počítat s prací navíc. Řazení vašich produktů nastavíme tak, aby nejprodávanější hity či novinky byli vždy k dispozici na prvních stránkách a vyprodané zboží naopak poslední nebo nebylo vidět vůbec 

Nastavení doprav a plateb 
Poradíme vám při výběru bankovního účtu i online platební brány. Nastavíme platby tak, jak bude potřeba – včetně párování s bankou a online platební bránou.
Stejně tak společně vybereme vhodné dopravce pro vaše zboží a automaticky je napojíme. Připravíme zároveň informační servis zákazníkovi tak, aby automaticky dostával e-maily a SMS o objednávce a vždy věděl kde se balíček nachází. Systém zpracování objednávek připravíme tak, abyste měli o všem maximální přehled a pokud budete chtít, fakturace a další náležitosti poběží automaticky. Připravíme automatické napojení na vaše účetnictví pokud jde o Pohodu nebo Abra Flexi. V případě jiných účetních systému se také domluvíme, jen bude třeba více práce. 

Zaškolení v užívání a konzultace pro další rozvoj 
Při přípravě celého e-shopu vás budeme průběžně informovat o průběhu a budeme společně konzultovat nastavení. Až bude e-shop připraven, proškolíme vás a první den budeme expedovat a přijímat zboží s vámi. 

Cena: 40 000 Kč bez DPH

icon1

Nabídka balíčků

Nejste si jisti?

Pokud přesně nevíte, jaký balíček služeb pro spuštění e-shopu vybrat, podívejte se i na další balíčky pro srovnání.

Rádi vám poradíme také e-mailem nebo telefonicky.

icon1

Naše certifikáty

Co vám naše práce přinese?

Vyšší tržby

Vyšší tržby, ale ne za každou cenu. Detailně a pravidelně hlídáme, aby náklady na zvýšení tržeb nepřesáhly vaše zisky. Dbáme také na detailní reporty, abyste vždy věděli, jak kampaň vydělává.

Opakované nákupy

K zákazníkovi, který se k vám vrací je potřeba přistupovat jinak - abyste za jeho návštěvy neplatili zbytečně moc. Proto pracujeme se speciálními kampaněmi pro vracející se zákazníky.

Nové kontakty

Snažíme se neustále hledat cesty, jak vám přivést nové zákazníky. Ale cena za ně nesmí být vyšší než váš výdělek. Ve spolupráci s vámi analyzujeme vaše data a stanovíme cenu nového zákazníka.
- Portfolio -

Ukázky prací

- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

S čím vám můžeme pomoci?

[contact-form-7 id=“1938″]