icon-web

Balíček Převod
na Shoptet

Už e-shop provozujete a chcete přejít na Shoptet? Nebojte se, pomůžeme vám. Připravíme převod zboží, kategorií i článků 1:1, aby zákazník cítil změnu k lepšímu a vyhledávače ani neškytli, že ke změně došlo.

Jak spolupráce s námi probíhá?

Už e-shop provozujete a chcete přejít na Shoptet? Nebojte se, pomůžeme vám. Připravíme převod zboží, kategorií i článků 1:1, aby zákazník cítil změnu k lepšímu a vyhledávače ani neškytli, že ke změně došlo. Zrevidujeme s vámi cenotvorbu, zákaznické skupiny a věrnostní programy, aby hned při přechodu bylo vše správně nastaveno. 

Připravíme vám automatizace práce s objednávkami, importem produktů či propojení s účetnictvím tak, aby vše běželo stejně nebo dokonce lépe než před převodem. 

Cena: individuální

icon1

E-commerce nástroje

Jaké platformy a nástroje používáme?

       

icon1

Naše certifikáty

Co vám naše práce přinese?

Vyšší tržby

Vyšší tržby, ale ne za každou cenu. Detailně a pravidelně hlídáme, aby náklady na zvýšení tržeb nepřesáhly vaše zisky. Dbáme také na detailní reporty, abyste vždy věděli, jak kampaň vydělává.

Opakované nákupy

K zákazníkovi, který se k vám vrací je potřeba přistupovat jinak - abyste za jeho návštěvy neplatili zbytečně moc. Proto pracujeme se speciálními kampaněmi pro vracející se zákazníky.

Nové kontakty

Snažíme se neustále hledat cesty, jak vám přivést nové zákazníky. Ale cena za ně nesmí být vyšší než váš výdělek. Ve spolupráci s vámi analyzujeme vaše data a stanovíme cenu nového zákazníka.
- Portfolio -

Ukázky prací

- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

S čím vám můžeme pomoci?

[contact-form-7 id=“1938″]