icon-emailing

Jazykové mutace newsletterů

Aplikace pro tvorbu multijazykových newsletterů v Ecomailu na jedno kliknutí. Díky ní ušetříte spoustu hodin manuální práce a omezíte chybovost.

Jak naše aplikace funguje?

V několika jednoduchých krocích se můžete podívat, jak si zlehčit tvorbu newsletterů, pokud se staráte o více jazykových mutací.

1. Výběr jazykových mutací

Jednoduše si vyberete jakých vašich mutací se kampaň týká, aby při generování aplikace vytvořila potřebné kampaně v jednotlivých jazycích.

2. Výběr šablony

Můžete mít pro různé příležitosti připraveno více šablon, v úvodu tedy dojde k výběru té vhodné pro danou kampaň.

3. Základní údaje kampaně

Název kampaně – buď jednotný či pro každou zemi zvlášť, předmět, preheader, UTM. Vše zadáváte v předem daném jazyce – v češtině, angličtině či jiném. Následně dochází k automatickému překladu do všech definovaných jazyků. Pro překlad je využíván známý nástroj Deepl a jeho API napojení.

4. Obsah kampaně

Připravíte text do jednotlivých obsahových bloků a opět dojde k automatickému překladu do jednotlivých mutací. Kromě textu můžete připravit i obrázek do kterého díky napojení na Canva může dojít k automatickému překladu textů, které jsou součástí obrázku.

5. Výběr produktů

Dle ID produktů vyberete do jednotlivých pozic produkty, které chcete v newsletteru nabízet. Z vašich produktových feedů dojde k automatickému doplnění všech náležitostí – od ceny, přes popisek až po odkaz vždy k odpovídající jazykové mutaci.

6. Testování, načasování, odeslání

Na závěr záleží na vás jakou variantu naší aplikace si vyberete. V jednodušší verzi se poté prostě přihlásíte do jednotlivých účtů v Ecomailu a kampaně otestujete, načasujete a připravíte k odeslání. V pokročilejší verzi je pak možné kampaně rovnou odeslat v naší aplikaci.

Pokud se vám náš nový produkt líbí, ozvěte se kolegovi Jakubovi Malému, ať už e-mailem nebo telefonicky: online@promogen.cz nebo 775 505 477.

mail-ikona-boxik

E-mailový marketing

Buďte se svými zákazníky ve spojení

Jeden z nejefektivnějších a nejprofitabilnějších kanálů on-line komunikace, pokud víte, jak s ním pracovat.

mail-ikona-boxik

Gamifikace

Získejte data hravou formou

Gamifikace je relativně nová technika marketingu, která působí na lidskou hravost. Vyzkoušejte aplikace kolotoč štěstí, stírací karty nebo pexeso a oslovte nové zákazníky.

mail-ikona-boxik

Analytika

Data pod kontrolou

Připravíme vám perfektní reporting všech marketingových investic a obchodních výsledků a jejich porovnání vůči plánům.

Co vám naše práce přinese?

Vyšší tržby

Vyšší tržby, ale ne za každou cenu. Detailně a pravidelně hlídáme, aby náklady na zvýšení tržeb nepřesáhly vaše zisky. Dbáme také na detailní reporty, abyste vždy věděli, jak kampaň vydělává.

Opakované nákupy

K zákazníkovi, který se k vám vrací je potřeba přistupovat jinak - abyste za jeho návštěvy neplatili zbytečně moc. Proto pracujeme se speciálními kampaněmi pro vracející se zákazníky.

Nové kontakty

Snažíme se neustále hledat cesty, jak vám přivést nové zákazníky. Ale cena za ně nesmí být vyšší než váš výdělek. Ve spolupráci s vámi analyzujeme vaše data a stanovíme cenu nového zákazníka.
- Portfolio -

Ukázky prací

- Reference -

Klienti nám důvěřují

- Napište nám -

S čím vám můžeme pomoci?